Close
18 / 10 / 2018

Daži jaunumi #4

Autors: BSC

BSC komanda rudeni iesākusi ar aktīvu darbu pie dažādiem pētnieciskiem projektiem un citām pētnieciskām aktivitātem.

- SALSA projekta ietvaros BSC sadarbībā ar Latgales reģiona attīstības aģentūru un Latgales uzņēmējdarbības centru 12. septembrī rīkoja semināru, kura mērķis bija diskutēt par mazo saimniecību un mazo pārtikas uzņēmumu lomu Latgales reģiona attīstībā un ilgtspējīgā pārtikas nodrošinājumā. Vairāk informācijas par pasākumu šeit, kā arī laikraksta "Latgales laiks" rakstā.

- Septembrī un oktobrī tika apmeklētas AGRILINK, ROBUST un PLAID projektu sanāksmes.

- Tālis Tisenkopfs un Miķelis Grīviņš piedalījās konferencē “Agriculture and Food in an Urbanizing Society”, kas no 17. līdz 21. septembrim notika Portualegri, Brazīlijā. Vairāk informācijas par konferenci pieejams šeit.

- Turpinās aktīvs datu ievākšanas darbs. BSC komanda noslēgusi LLKC īstenotā Zālēdāju projekta izpēti par lauksaimnieciskajiem demonstrējumiem PLAID projekta ietvaros, savukārt AGRILINK projekta ietvaros veiktas intervijas ar Vidzemes zemniekiem par zināšanu apguvi un pielietojumu attiecībā uz bioloģiskajām augu aizsardzības metodēm.

- Uzsākts darbs pie diviem jauniem pētnieciskiem projektiem: “Sociālās inovācijas pārtikas apgādē: ceļi uz ilgtspējīgu pārtikas ražošanu un patēriņu” (SINFO) (apraksts pieejams šeit) un BONUS TOOLS2SEA (apraksts pieejams šeit).