Close
18 / 07 / 2018

Daži jaunumi #3

Autors: BSC

BSC komanda vasaras mēnešos ir aktīvi strādājusi pie dažādiem pētnieciskiem projektiem, taču pētnieki atraduši laiku arī atpūsties, ņemot dalību Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos un kolektīva pasākumā Vilksalā. Zemāk daži no pēdējā laika svarīgākajiem BSC pētnieciskās dzīves notikumiem.

- BSC pieteikums Latvijas Zinātnes padomes fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu konkursā (projekts “Social Innovation in Food Provision: Pathways to Sustainable Production and Consumption” (SINFO)) ir apstiprināts. Vairāk informācijas pieejams šeit.

- Tālis Tisenkopfs piedalījās konferencē “Research & Innovation for Food and Nutrition Security - Transforming our food systems”, kas no 14. līdz 15. jūnijam notika Plovdivā. Vairāk informācijas pieejams šeit.

- BSC bija pārstāvēts arī IV Pasaules latviešu zinātnieku kongresā, kurā piedalījās Tālis Tisenkopfs. Vairāk informācijas pieejams šeit.

- No 18. līdz 20. jūnijam BSC pētnieki piedalījās Agrilink projekta sanāksmē Aberdīnā, kurā tika apspriesti tuvākie darbi. Viens no šiem darbiem ir intervijas ar zemniekiem par tiešo tirdzniecību un bioloģiskajām augu aizsardzības metodēm, kur veiksmīgi aizvadītas pilotintervijas. Vairāk informācijas pieejams šeit.

- Miķelis Grīviņš piedalījās POLLEN konferencē, kas no 19. līdz 22. jūnijam notika Oslo. Vairāk informācijas pieejams šeit.

- Tālis Tisenkopfs un Miķelis Grīviņš piedalījās IFSA kongresā un SUFISA projekta sanāksmē, kuras no 1. līdz 5. jūlijam notika Krētā. Vairāk informācijas par IFSA kongresu pieejams šeit.