Close
16 / 04 / 2018

Dārzkopības institūta un BSC darbseminārs "Latvijas augļkopības nozares potenciāls: zināšanu pārneses esošie un iespējamie risinājumi"

Autors: BSC

Dārzkopības institūts un zinātniskais institūts Baltic Studies Centre aicina uz darbsemināru, kura mērķis ir diskutēt par esošo situāciju un nākotnes perspektīvām Latvijas augļkopības nozarē zināšanu apmaiņas un inovāciju veicināšanā, sadarbojoties augļkopjiem, konsultantiem un zinātniekiem. Pasākumā tiks prezentētas un apspriestas līdzšinējās INNOFRUIT projektā (2016-2019) gūtās atziņas, kas saistītas arī ar lauksaimniecisko demonstrējumu īstenošanas jautājumiem. Darbseminārā tiks turpināta arī AGRILINK projekta (2017-2021) ietvaros uzsāktā diskusija par dzīvās prakses laboratorijas izveidi augļkopības nozarē un Latvijas augļkopju zināšanu vajadzībām atbilstošu konsultāciju nodrošināšanu un to pieejamības veicināšanu.

Organizētāji: Dārzkopības institūts un zinātniskais institūts Baltic Studies Centre

Norises laiks: 23. aprīlis, plkst. 9.30-13.30

Norises vieta: Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Lielā iela 2, Jelgava (209. auditorija)

Darbseminārā darba kārtība un informācija par INNOFRUIT un AGRILINK projektiem pieejama šeit.

Apstiprinājumu jūs un/vai jūsu kolēģu dalībai seminārā, lūdzu, veiciet līdz 18. aprīlim, sūtot ziņu uz e-pastu balticstudiescentre@gmail.com​. Organizatorisku apsvērumu dēļ pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi.

Gaidīsim Jūs darbseminārā, lai brīvā un radošā gaisotnē pārrunātu Latvijas augļkopības nozares attīstībai svarīgus zinātniskus un praktiskus jautājumus!